Diğer Servislerimiz

Müzik eserlerinin kullanımındaki karmaşık yapı birçok müzik kullanıcısını zorlamaktadır.

Müzik eserlerinin, eser sahiplerinden / eser yayımcılarından ve müzik yapımcılarından izin ve lisans almaksızın kullanılması kullanıcıları ciddi hukuki ve cezai yaptırımlarla karşı karşıya bırakabilmektedir.

Muzikotek, kendi müziklerine ek olarak temsil etmediği eserler için de yurtiçi ve yurtdışındaki eser sahiplerinden ve müzik yapımcılarından izin alınmasını sağlamaktadır ve müzik kullanıcılarına danışmanlık hizmeti vermektedir. 1980'lerden gelen bilgi ve deneyimleriyle bu konuları müzik kullanıcıları için sorun yaratmayacak biçimde çözmektedir.

Projeniz için aradığınız müziğin kullanım hakkının yalnızca size ait olmasını istiyorsanız projeniz için en uygun seçenek özgün müziktir. Özgün müzik bütçesi, istenen müziğin niteliklerine ve yapım şartlarına göre değişir. Muzikotek 1981 yılından beri sayısız jingle ve özgün bestelere özel ve tecrübeli bestecileri ile imza atmaya devam etmektedir.

Ulusal ve uluslararası kurumlar için hediyelik ve veya satış amaçlı yaratıcı ve değişik CD'lere Muzikotek orijinalliği ile imza atmaya devam ediyoruz. Ulaşmak istediğiniz hedef kitle ile aranızda kalıcı bağlar kurulmasını sağlayan promosyon konusunda yaptığımız çalışmalardan örnekleri aşağıda ilginize sunuyoruz.

Özel projelerimizin kapak görsellerini görüntülemek için tıklayın.

Muzikotek bir yayım şirketi olmasına rağmen, zaman zaman bazı projelerin yapımcılığını da üstlenmiştir.

Müzik yayımcılığı, içinde eser sahibi/yorumcular için bir yapım şirketi bulma girişimlerini de kapsayan değişik alanlardaki pazarlama çalışmalarıdır. Ama her projeye her zaman bir yapım şirketinin ilgisini çekmek mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda Muzikotek, eser sahiplerinin önünü açmak için yapımlara da imzasını atmıştır.

Aşağıda bu güne kadar çıkardığımız yapımları görebilirsiniz.

Müzik sektöründeki karmaşık yapı eser sahiplerini, eser yayımcılarını, müzik yapımcılarını ve müzik kullanıcılarını çok ciddi hukuki ve cezai yaptırımlarla karşı karşıya bırakabilmektedir.

Muzikotek 1980'lerden beri eser sahiplerinin haklarını korurken zaman zaman başvurmak zorunda kaldığı hukuki yaptırımların deneyim ve birikimiyle önemli bir tecrübeye sahiptir.

Bu tecrübemizle çok değişik sorunlar ile karşı karşıya kalan eser sahiplerine veya iyi niyetli müzik kullanıcılarına zarar görmelerini engelleyebilecek profesyonel telif hakkı danışmanlık servisi vermekteyiz. Koruduğumuz eser sahipleri ve Muzikotek ile sözleşmeli müzik kullanıcıları için bedelsiz olan bu servisimizden herkes bir danışmanlık bedeli karşılığı faydalanabilir.

Başvuru için muzikotek@muzikotek.com.tr 'e mail atın.

Muzikotek'te sizin için 500 CD'den oluşan geniş ses efektleri arşivi bulunmaktadır. Bu arşivin kapsamında şehir, ev, tabiat, taşıt, endüstri, ofis, eğlence, spor ve insan ile ilgili yüzlerce ses efekti bulunmaktadır.

Ses efektlerinin birim fiyatı 50 TL + KDV'dir.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun

TEL: (90 - 212) 281 08 00 - 01
FAKS: (90 - 212) 281 08 02
İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU CAD. 37 - 4
SEYRANTEPE 34418 İSTANBUL

E-posta adresinizi bırakarak bizimle bağlantıda kalabilirsiniz.

Copyright 2016 by Muzikotek

1MM Agency