Temsilcilikler

Muzikotek'in dünyaca ünlü birçok yayım (edisyon) şirketi ile tüm katalog veya eser bazında temsilcilik anlaşmaları vardır.

ABKCO
ABKCO
ABKCO Music and Records, Inc. dünyanın önde gelen bağımsız müzik şirketlerinden biridir. 1961 yılında New York merkezli olarak kurulan şirket; Sam Cooke, Rolling Stones, Bobby Womack, Eric Burdon, The Animals, Marianne Faithfull ve The Kinks gibi bir çok önemli ismin eserlerine ev sahipliği yapıyor. Bu ölümsüz eserlerin bazıları; "I Can’t Get No Satisfaction", "Paint It Black", "Give It Up", "A Change Is Gonna Come" ve "House of the Rising Sun". ABKCO kataloğunun Türkiye temsilcisi Muzikotek’tir.
https://www.abkco.com/
COUNTDOWN MEDIA
COUNTDOWN MEDIA
Countdown Media; 1970'lerin sonlarında müzik sektöründeki çalışmalarına başladığından bu yana yaptığı işler ile dünyadaki en kapsamlı müzik kayıt kataloglarından birine sahip olmuş, müzik sektöründe marka bir isim. Rock’n Roll'dan, film müziklerine, bilinen dönem hitlerinden, senfonik eserlere kadar aklınıza gelecek her türlü parçanın orijinaline yakın “cover kayıtları”, farklı düzenlemeleri ve enstrümantal alt yapılarından oluşan 100.000’in üzerinde kaydı bünyesinde bulunduran Countdown Media, Türkiye’de Muzikotek tarafından temsil edilmektedir.
https://www.countdownmedia.com/
MEMORY LANE
MEMORY LANE
Amerikalı şirket Memory Lane ile Muzikotek'in ilişkisi 1999 senesinde başladı. Bugün, Amerika’nın en büyük bağımsız müzik yayımcılarından biri olan Memory Lane, bünyesinde bir çok önemli müzisyen ve eser sahibini barındırıyor. "The Chicken Dance", "Cara Mia", "What A Difference A Day Makes", "The End Of The World", "Almost There", “Lions Sleeps Tonight” gibi birçok eserin temsilcisi olan şirketin tüm kataloğu Türkiye’de Muzikotek tarafından temsil edilmektedir.
http://www.memorylanemusicgroup.com/

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun

TEL: (90 - 212) 281 08 00 - 01
FAKS: (90 - 212) 281 08 02
İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU CAD. 37 - 4
SEYRANTEPE 34418 İSTANBUL

E-posta adresinizi bırakarak bizimle bağlantıda kalabilirsiniz.

Copyright 2016 by Muzikotek

1MM Agency