EQHO

Eqho, Berke Hatipoğlu (Gitar), İlke Hatipoğlu (Synthesizer’lar), Nedim Ruacan (Davul ve Elektronikler) ve Başar Ünder’in (Vokal ve Elektronikler) farklı müzikal geçmişlerinin ve tarzlarının bir kombinasyonudur. Eqho, bir déjà vu anı gibi karanlık ve güçlü, aynı zamanda çekici ve dinamik bir sound’a sahiptir.

Grup, ilk EP’leri Square One’ı 2017 yılında, İstanbul Boğazı’nın tarihi köylerinden biri olan Arnavutköy’deki stüdyolarında, tamamen kendin-yap yaklaşımıyla kaydettiler, yapımcılığını üstlendiler ve mixlediler. Grup, analog, modüler synthesizer ve harici ekipmanların yoğun olarak kullanıldığı, Türkçe ve İngilizce, elektronik, alternatif rock şarkıları yazmaktadır.

Mastering’i, Benoit Holliger tarafından, Le Source Mastering stüdyosunda gerçekleştirilen Square One EP, Türkiye’nin en prestijli bağımsız plak şirketlerinden Elec-trip Records tarafından yayınlandı.

Eqho’nun ilk müzik videosu “Sunshine, So Bright”ın yönetmenliğini, yerel ve uluslararası reklam projeleri ve sergileriyle bilinen fotoğraf sanatçısı Cihan Ünalan üstlendi.

Çalışmalarına aktif oalrak devam eden grup yeni yapımlarını yayınlamaya devam ediyor.

 

 

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun

TEL: (90 - 212) 281 08 00 - 01
FAKS: (90 - 212) 281 08 02
İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU CAD. 37 - 4
SEYRANTEPE 34418 İSTANBUL

E-posta adresinizi bırakarak bizimle bağlantıda kalabilirsiniz.

Copyright 2016 by Muzikotek

1MM Agency