Müzik Bankası Nedir?

Müzik Bankası, genellikle TV, Film, Radyo, Reklam Şirketleri gibi profesyonel "Audio Visual" kullanıcılar için önceden kaydedilmiş bir hazır müzikler kataloğudur. Müzik Bankaları değişik başlıklarda çok geniş bir müzik yelpazesine sahiptir. Müzik Bankası müzikleri endüstrinin kullanımına yönelik üretildikleri için uygun fiyatları ile müzik kullanıcılarına bilinen eserlerden daha büyük bir seçenek sunar. Müzik Bankasındaki müziklerin her kullanım alanındaki fiyatları önceden bellidir. Alınan tek bir lisans, Yayım (Eser Sahibi Hakları) ve Yapım (Komşu Haklar) haklarını birlikte kapsayarak kullanıcıya büyük bir kolaylık sağlar.

Dünyadaki ilk Türk Müzik Bankası Muzikotek'in yapımıdır. Ayrıca dünyanın en büyük ve kurumsal Müzik Bankalarını 1980'den beri ülkemizde Muzikotek temsil etmektedir. (bkz. Yabancı Müzik Bankaları)

Müzikotek'in binlerce CD'den oluşan çok kapsamlı Müzik Bankasında aradığınız her türlü müziği bulabilirsiniz. Klasik müzikten caza, trans müziğinden rock'a, tangodan halk müziğine, haber müziklerinden çocuk müziklerine, dünya müziklerinden kısa reklam ve promosyon müziklerine kadar her alanda hizmet veren bu arşivde, dünyanın en seçkin bestecilerinin eserleri yer almaktadır. Bestecilerimizin durmaksızın yarattığı yeni eserler her gün arşivimize eklenmektedir.

Bilinen ve piyasada satılan CD'lerde yer alan eserlerin kullanım izin ve lisanslarının alınması genellikle uzun sürer, hatta bazen eser sahibi izin vermeyebilir. Müzik Bankası fikri bu nedenle yaşama geçmiştir.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun

TEL: (90 - 212) 281 08 00 - 01
FAKS: (90 - 212) 281 08 02
İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU CAD. 37 - 4
SEYRANTEPE 34418 İSTANBUL

E-posta adresinizi bırakarak bizimle bağlantıda kalabilirsiniz.

Copyright 2016 by Muzikotek

1MM Agency