MUZ.37 Arabesk Yaylılar, Alman Film Sektöründe!

25 Temmuz 2017

Bestecilerimizden Bilge Kösebalaban ve Yiğit Vural imzalı, MUZ CD.37 Arabesque Strings / Arabesk Yaylılar, Türkiye’den sonra dünyaya izini bırakmaya başladı!

Almanya’da, Muzikotek Türk Müzik Bankasını temsil eden Sonoton Production Music, Auf Der Anderen Seite Ist Das Gras Viel Grüner isimli filme MUZ CD.37 Arabesque Strings / Arabesk Yaylılar CD’mizden, arabesk ve oryantalin mükemmel uyumuna dikkat çeken Cute Pickpocket / Sevimli Yankesici (B. Kösebalaban, Y. Vural) isimli eseri lisansladı.

Alman film sektörünün merkezi olarak bilinen Berlin’de, filmin prodüktörleri geçen hafta bir kutlama partisi verdi. Partide Sonoton Production Music’in ana prodüktörlerinden Clemens Schaeffer, filmin ana oyuncusu Jessica Schwarz ile konuşurken görüntülendi. Aralarında ne tür bir konuşma geçti bilmiyoruz ama muhtemelen Muzikotek’in eserinin ne kadar olağanüstü olduğuyla ilgili konuştuklarını düşünüyoruz.

Birbirinden yetenekli bestecilerimizle yarattığımız Türk Müzik Bankası yapımlarımızı, daha çok yerde duymaya devam edeceksiniz.

Türkçesi "elindekinin değerini bilmeyip, daima einde olmayanı istersin” olan Auf Der Anderen Seite Ist Das Gras Viel Grüner'in fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. 

 

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun

TEL: (90 - 212) 281 08 00 - 01
FAKS: (90 - 212) 281 08 02
İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU CAD. 37 - 4
SEYRANTEPE 34418 İSTANBUL

E-posta adresinizi bırakarak bizimle bağlantıda kalabilirsiniz.

Copyright 2016 by Muzikotek

1MM Agency