Nasıl Sipariş Vereceğim?

Muzikotek Store'da bulunan ürünleri seçtikten sonra, ödeme öncesinde ürünleri sipariş etmek için aşağıda bulunan sipariş formunu (WORD veya EXCEL olarak) doldurarak tarafımıza e-mail (muzikotek@muzikotek.com.tr) ile göndermeniz gerekmektedir.

Sipariş Formu (WORD)

Sipariş Formu (EXCEL)

Siparişinizle ilgili stok durumu onayımız ve toplam tutar bildirimimizden sonra en geç 2 gün içerisinde ödeme yapmanız gerekmektedir, aksi takdirde siparişiniz iptal edilecektir.

Nasıl Ödeme Yapacağım?

Muzikotek Store'da talep ettiğiniz ürünlerin toplam tutarını aşağıdaki banka hesabımıza havale veya EFT ile gönderebilirsiniz. Ödemenin e-dekontunu e-mail (muzikotek@muzikotek.com.tr) adresimize sipariş listenizle beraber göndermeniz gerekmektedir.

Hesap Sahibi: MÜZİKOTEK ORG. PAZ. TİC. A.Ş.
Banka: GARANTİ BANKASI
Şube: LEVENT
Şube Kodu: 401
Hesap No: 6298759
IBAN No: TR76 0006 2000 4010 0006 2987 59

Ürünler Bana Nasıl Ulaştırılacak?

Ödemesi tamamlanan ve e-dekont ile birlikte Pazartesi-Perşembe günleri arasında bildirilen siparişler bir sonraki gün kargoya; Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri ödemesi tamamlanan ve e-dekont ile birlikte bildirilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Türkiye:
Türkiye içi siparişler,ödemelerini takiben PTT kargo ile karşı (alıcı) ödemeli olarak bize bildirmiş olduğunuz adrese gönderilecektir. Kargo ücreti, siparişin ağırlığına ve teslimat adresine göre hesaplanmaktadır.  Kargo teslim süresi bulunduğunuz şehire göre 3-5 iş günüdür.

Yurt Dışı:
Türkiye dışı siparişler özel kargo (PTS) ile gönderilmektedir. Kargo ücreti siparişinizin toplam tutarına eklenip size bildirilecektir. Kargo ücreti dahil toplam ödemeye ait e-dekontu, e-mail (muzikotek@muzikotek.com.tr) adresimize sipariş listenizle beraber göndermeniz gerekmektedir.

 

Diğer tüm sorularınız için bizimle e-mail (muzikotek@muzikotek.com.tr) ya da telefon (0212 281 0800) aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun

TEL: (90 - 212) 281 08 00 - 01
FAKS: (90 - 212) 281 08 02
İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU CAD. 37 - 4
SEYRANTEPE 34418 İSTANBUL

E-posta adresinizi bırakarak bizimle bağlantıda kalabilirsiniz.

Copyright 2016 by Muzikotek

1MM Agency