Nasıl Sipariş Vereceğim?

Muzikotek Store'da bulunan ürünleri seçtikten sonra, ödeme öncesinde ürünleri sipariş etmek için aşağıda bulunan sipariş formunu (WORD veya EXCEL olarak) doldurarak tarafımıza e-mail (muzikotek@muzikotek.com.tr) ile göndermeniz gerekmektedir.

 

Sipariş Formu (WORD)

Sipariş Formu (EXCEL)

 

Siparişinizle ilgili stok durumu onayımız ve toplam tutar bildirimimizden sonra en geç 2 gün içerisinde ödeme yapmanız gerekmektedir, aksi takdirde siparişiniz iptal edilecektir.

Nasıl Ödeme Yapacağım?

Muzikotek Store'da talep ettiğiniz ürünlerin toplam tutarını aşağıdaki banka hesabımıza havale veya EFT ile gönderebilirsiniz. Ödemenin e-dekontunu e-mail (muzikotek@muzikotek.com.tr) adresimize sipariş listenizle beraber göndermeniz gerekmektedir.

 

Hesap Sahibi: MÜZİKOTEK ORG. PAZ. TİC. A.Ş.
Banka: GARANTİ BANKASI
Şube: LEVENT
Şube Kodu: 401
Hesap No: 6298759
IBAN No: TR76 0006 2000 4010 0006 2987 59

Ürünler Bana Nasıl Ulaştırılacak?

Ödemesi tamamlanan ve e-dekont ile birlikte Pazartesi-Perşembe günleri arasında bildirilen siparişler bir sonraki gün kargoya; Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri ödemesi tamamlanan ve e-dekont ile birlikte bildirilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

 

Türkiye:
Türkiye içi siparişler,ödemelerini takiben PTT kargo ile karşı (alıcı) ödemeli olarak bize bildirmiş olduğunuz adrese gönderilecektir. Kargo ücreti, siparişin ağırlığına ve teslimat adresine göre hesaplanmaktadır. İstanbul için yaklaşık 7 TL, tüm Türkiye için yaklaşık 10 TL arasında değişmektedir. Kargo teslim süresi bulunduğunuz şehire göre 3-5 iş günüdür.

 

Yurt Dışı:
Türkiye dışı siparişler özel kargo (PTS) ile gönderilmektedir. Kargo ücreti siparişinizin toplam tutarına eklenip size bildirilecektir. Kargo ücreti dahil toplam ödemeye ait e-dekontu, e-mail (muzikotek@muzikotek.com.tr) adresimize sipariş listenizle beraber göndermeniz gerekmektedir.

 

Diğer tüm sorularınız için bizimle e-mail (muzikotek@muzikotek.com.tr) ya da telefon (0212 281 0800) aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun

TEL: (90 - 212) 281 08 00 - 01
FAKS: (90 - 212) 281 08 02
İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU CAD. 37 - 4
SEYRANTEPE 34418 İSTANBUL

E-posta adresinizi bırakarak bizimle bağlantıda kalabilirsiniz.

Copyright 2016 by Muzikotek

1MM Agency